Главная / Новости в г. Сумы /

Скло у міськраді розбили пляшкою шампанського

21.08.2019

Цієї ночі у Лебедині невідомий наробив шкоди будівлі міськради, розбивши скло пляшкою із недопитим шампанським.  Звернення до хулігана опублікував на своїй сторінці у Фейсбуці мер райцентру Олександр Бакликов: «Звертаюсь до юнака, що сьогодні вночі (близько 2 години), йдучи по вул.Пушкіна, розбив скло у приміщенні міської ради. На Ваше нещастя, недопита пляшка шампанського не тільки не розбилась, а навіть не розлилась після «приземлення» між віконними рамами. Тому, самі розумієте, що маємо не тільки чіткі відбитки пальців, а ще й Вашу слину, адже перед кидком Ви намагались влити залишки шампанського в себе. Є відео, як Ви підходили, а потім тікали. Є ще й інші докази.

Питання Вашого затримання — це виключно питання часу, що необхідно потратити працівникам поліції для Вашої ідентифікації та затримання. Тікати марно та вже й пізно.

Звертаюсь не до Вашого розуму(якби Ви він був, то такого б не вчиняли), а до Вашого здорового глузду. Пропоную Вам до 9-30 прийти, вибачитись, замінити дві розбитих шибки, і тоді у Вас є шанс відбутись мінімальними «втратами». Коли Вас приведуть під конвоєм, а міська рада витратить бюджетні кошти на відновлення пошкодженого майна — буде набагато гірше і дорожче Вам та Вашій родині. Час пішов, залишилось 1г 40 хв. для прийняття рішення, не прогавте свого шансу та не марнуйте часу поліцейських».

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
17.11.2019 Сумские вольники отличились в Польше
17.11.2019 На автошляху Кіпті-Глухів-Бачівськ встановлять 2 демпферні системи
17.11.2019 У пляшці з дитячим кефіром сумачанин знайшов бруд і пісок
17.11.2019 КОРД и кинологи просят у города помощи
17.11.2019 Молоду жінку «кинули на гроші» після телефонного соцопитування
17.11.2019 Cумчани в Італії стали чемпіонами світу з панкратіону

Комментарии: