Главная / Новости в г. Сумы /

Сумська мерія відповіла на петицію про транспорт до цвинтаря на 40-й підстанції

06.09.2019

Отримала відповідь міської влади електронна петиція «Транспорт до цвинтаря на 40-й підстанції». «Дане питання врегульоване рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 21.06.2016р. №332 «Про організацію перевезення пасажирів на постійних міських автобусних маршрутах у м.Суми» (зі змінами), яким визначено перелік автобусних маршрутів та кількість автобусів на маршрутах. Схема руху міського пасажирського транспорту поєднує в собі такі важливі складові процесу перевезень як безпека перевезень та економічна обґрунтованість. При розробці існуючої схеми пасажирських перевезень по м.Суми було проведено вивчення пасажиропотоків із врахуванням міграції до місць роботи, навчання, державних установ та т.ін. протягом дня, визначена необхідна кількість маршрутів та обрана оптимальна кількість транспорту на маршрутах, яка дає можливість безпечно та беззбитково здійснювати перевезення.

При цьому необхідно зазначити, що схема руху міського пасажирського транспорту ґрунтується на результатах вивчення пасажиропотоків та із врахуванням пропозицій та зауважень фізичних та юридичних осіб. З метою покращання обслуговування пасажирів, перед проведенням конкурсу з перевезення пасажирів, було проведено коригування схеми руху міського пасажирського транспорту фахівцями Харківського автомобільно-дорожнього університету за допомогою програмного продукту VISUM, який дає можливість розраховувати кількісні показники роботи міського громадського транспорту та показники якості обслуговування пасажирів. Тобто, затверджені міські маршрути в повному обсязі відповідають вимогам діючих нормативно-правових актів, потребам перевізників та пасажирів.

Додатково повідомляємо, що в період з 13.07.2019 по 28.08.2019 було проведено обстеження пасажиропотоку на даному напрямку, яке не виявило необхідності збільшення кількості автобусів.

Також слід зауважити, що під час Пасхальних та поминальних днів збільшується кількість автобусів та рейсів у напрямках усіх міських кладовищ (в т.ч. на 40-ву підстанцію).

Таким чином, вирішення порушеного питання здійснюється міською владою відповідно до вимог чинного законодавства» , — зазначили в мерії на звернення Сергій Зайцева.

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
25.02.2020 У Сумах банк стягнув півмільйона гривень заборгованості за кредитним договором
25.02.2020 У Сумах затримали чоловіка з холодною зброєю
25.02.2020 У лісах Шосткинщини нарахували 3 вовка і 32 зайця
25.02.2020 Скорочення штату медиків: чим платити вихідну допомогу?
24.02.2020 У Сумах — ДТП із маршруткою
24.02.2020 У Сумах від грипу померла жінка

Комментарии: