Главная / Новости в г. Сумы /

Сумські виші підписали договори з китайцями

13.09.2019

У Сумах пройшла Міжнародна українсько-китайська конференція з розвитку зовнішньоекономічної співпраці у сфері надання освітніх послуг та науково-технічного співробітництва, пише сайт Сумської ОДА. «Перспективними напрямками нашої подальшої співпраці у сфері освіти є розширення програм академічного обміну студентами, викладачами та реалізація нових наукових проектів», – зазначила т. в. о. голови Сумської ОДА Ірина Купрейчик під час відкриття конференції.

У свою чергу проректор Шеньського університету науки та технології Ван Хайянь висловив сподівання на зміцнення співробітництва між Україною та Китаєм: «Ми налаштовані на взаємну ефективну взаємодію у рамках проекту «Один пояс, один шлях». Маю надію, що сьогоднішній форум виведе нас на новий рівень двосторонніх відносин між провінцією Шеньсі та Сумщиною», – зазначив він.

У рамках конференції були проведені мультімедійні презентації 6 китайских університетів та 3 сумських. Представники китайської делегації протягом дня відвідають Сумський державний університет, Сумський національний аграрний університет і Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка.

За підсумками Міжнародної українсько-китайської конференції підписано двосторонні угоди між закладами вищої освіти Сумської області та провінції Шеньсі у сфері освіти і наукового співробітництва.

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
25.02.2020 У Сумах банк стягнув півмільйона гривень заборгованості за кредитним договором
25.02.2020 У Сумах затримали чоловіка з холодною зброєю
25.02.2020 У лісах Шосткинщини нарахували 3 вовка і 32 зайця
25.02.2020 Скорочення штату медиків: чим платити вихідну допомогу?
25.02.2020 На Сумщині негода залишила кілька населених пунктів без світла
25.02.2020 Сумський дизайнер створив заставки на телефон з пам’ятками міста

Комментарии: