Главная / Новости в г. Сумы /

У Ромнах відбувся турнір на приз голови Федерації дзюдо Дмитра Кірюхіна

21.10.2019

Уже традиційно дзюдоїсти з усієї області зібралися на роменському татамі. На весь день організатори, спортсмени й уболівальники занурилися у світ самовладання й витримки. Відкритий турнір на приз голови Федерації дзюдо та самбо Роменщини Дмитра Кірюхіна пройшов у Ромнах 19 жовтня. До міста з’їхалися команди з Кролевця, Тростянця, Горішніх Плавнів, Дружби, Середино-Буди, Шостки, Прилук, Недригайлова, Охтирки та Сум. Узяли участь і господарі — команда з Ромен.

На захід завітали віцепрезидент Федерації дзюдо Сумщини, майстер спорту з боротьби самбо, депутат Сумської обласної ради Олександр Будник,  віцепрезидент Федерації дзюдо Сумської області, майстер спорту самбо і дзюдо Сергій Колесниченко та легенда дзюдо Сумської області, майстер спорту дзюдо й самбо міжнародного класу Юрій Меєрович.

З чудовим спортивним святом учасників змагань привітав Дмитро Кірюхін. Голова федерації відзначив: велика заслуга в проведенні цього заходу й загалом у розвитку дзюдо в нашому регіоні належить наставникові роменської команди.

— Олександр Богуш усе життя присвятив тренуванню дітей. Без нього всього цього не вийшло б, — зазначив Дмитро Євгенійович та вручив тренерові подарунок.

Нагороди від Федерації дзюдо Сумщини вручили Олександрові Богушу, Юрієві Меєровичу та Дмитрові Кірюхіну. Сергій Колесниченко та Дмитро Кірюхін отримали подяки від міськвиконкому за  розвиток дзюдо на Роменщині.

Запеклі двобої дзюдоїстів тривали до самого вечора. Хлопці й дівчата показали гарну спортивну боротьбу та гарт. Упевнено на татамі відчували себе роменці. Юні спортсмени «взяли» 13 «третіх», 3 «других» та аж 22 «перших» місця.

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
02.06.2020 В обласному художньому музеї відкрилася виставка «В країні дитинства»
02.06.2020 На Сумщині — 173 випадки коронавірусу, 3 — нові
02.06.2020 У Сумах проведуть цегла-квест
02.06.2020 Роман Грищенко відвідав дитячий будинок сімейного типу в Сумах
02.06.2020 Олександр Лисенко: Приєднані населені пункти мають розвиватися одночасно з усією Сумською міською ОТГ
02.06.2020 В Охтирці землю біля Чикалова озера виділять учасникам бойових дій

Комментарии: