Главная / Новости в г. Сумы /

На Сумщині чоловіка побив свою знайому і зіштовхнув її з балкону

25.10.2019

Шосткинська місцева прокуратура підтримала публічне обвинувачення стосовно 44-річного жителя м. Шостки, який спочатку побив свою знайому, а потім зіштовхнув її з балкона. Подія сталась у липні 2018 року в м. Шостка. До обвинуваченого прийшла в гості його 50-річна знайома. Після тривалого застілля жінка залишилась ночувати в квартирі чоловіка, а вже на ранок її бездиханне тіло виявили сусіди під вікном.

Обвинувачений запевняв, що він не знає, що сталось. Бачив лише, що потерпіла, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, неодноразово падала в квартирі. З його слів, одного разу при падінні вона навіть ударилась головою об бильце ліжка. Він пропонував її викликати швидку, однак вона відмовилась.

«Однак відповідно до висновків експертиз, потерпіла прижиттєво отримала декілька ударів по голові тупим твердим предметом. При цьому особливість даних ушкоджень виключають можливість їх виникнення в результаті падіння з висоти. Відтак невизнання обвинуваченим своєї вини суд розцінив як спосіб захисту з метою уникнути відповідальності», – розповіла прокурор Шосткинської місцевої прокуратури Алла Тимченко.

За вироком Глухівського міськрайонного суду чоловіка визнано винуватим за ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) та засуджено до 8 років позбавлення волі.

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
24.01.2020 Адвокат Головань: канадські експерти підтвердили ідентичність голосу Романа Труби на записах, що доводить політичний характер переслідувань Порошенка
24.01.2020 Житель Сумщини загинув під колесами власного авто
24.01.2020 На Сумщину идет вирус, который за два дня может вызвать тяжелую пневмонию и смерть
24.01.2020 Эмоциональную встряску получила жительница Глухова, возвращаясь вечером домой
24.01.2020 У Сумах п’яний водій їздив на червоне світло
24.01.2020 На Сумщині збирають мітинг проти закриття лікарні

Комментарии: