Главная / Новости в г. Сумы /

Микола Войтенко: Останнім часом складається враження, що «Слуга народу» перетворюється у ворога народу

06.11.2019

Про це заявив депутат обласної ради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Войтенко, коментуючи в ефірі телеканалу АТВ ціну на газ та тарифну політику на послуги ЖКГ. «Українці очкували, що нова влада буде діяти в інтересах своїх виборців і виконувати передвиборні обіцянки. Нині ж ми бачимо, що за півроку не прийнято жодного закону, який би покращував добробут українців», — зазначив політик. Натомість, депутатська більшість ще й не голосує за законопроекти, які б дозволили знизити тарифи. Микола Войтенко привів у приклад законопроект №1122, внесений на розгляд Верховної Ради Юрієм Бойком про економічно обґрунтовану ціну на газ. Але «слуги  народу» його не підтримали.

У програмі «Відверта розмова» Микола Войтенко розповів, що, не дивлячись на те, що ситуація з початком опалювального сезону в області є в принципі контрольованою, найболючішим питанням залишається велика заборгованість за природний газ. По Сумській області вона складає більше 420 млн грн і протягом опалювального періоду тільки зростатиме.

«Через низьку платоспроможність населення, є загрози відключення газу за борги, а відтак і теплопостачання, — побоюється депутат. — Загалом законом заборонено відключати теплопостачання в опалювальний період, але «Нафтогазу» закони не писані – від них можна чекати чого завгодно, бо ним керують міжнародні структури».

Микола Войтенко наголосив, що українцям завжди приводять у приклад Європу, де ціни на послуги ЖКГ вищі. Але ж треба враховувати, який відсоток займає тариф на ці послуги у доходах українських родин і європейських. У наших сусідів це 7-12%, у українців – 50-80%.

«Народ сподівався, що з новою владою зміниться тарифна політика, а «слуга народу», судячи з його кроків, служить не народу України, а працює на МВФ», — висловив своє бачення політик.

Він наголосив, що шляхи зниження ціни на газ є. «Україна видобуває 15 млрд кубометрів газу, який належить всім громадянам. Його собівартість з урахуванням 20% рентабельності складає 2500 грн за тисячу кубів. Водночас 15 млрд кубометрів газу ми закуповуємо за кордоном. Законопроект Юрія Бойка дає можливість людям платити за адекватними тарифами, а не відмовлятись від благ цивілізації. Нині ж ми бачимо, що соціальна несправедливість була візитною карткою минулої влади, і сьогодні нічого не змінилося», — резюмував політик.

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
02.06.2020 В обласному художньому музеї відкрилася виставка «В країні дитинства»
02.06.2020 На Сумщині — 173 випадки коронавірусу, 3 — нові
02.06.2020 У Сумах проведуть цегла-квест
02.06.2020 Роман Грищенко відвідав дитячий будинок сімейного типу в Сумах
02.06.2020 Олександр Лисенко: Приєднані населені пункти мають розвиватися одночасно з усією Сумською міською ОТГ
02.06.2020 В Охтирці землю біля Чикалова озера виділять учасникам бойових дій

Комментарии: