Вихованка сумського біатлону Юлія Джима зайняла друге місце на етапі Кубку світу в Швеції

05.12.2019

Українська спортсменка Юлія Джима 5 грудня завоювала срібну медаль в індивідуальній гонці на 15 км на етапі Кубка світу з біатлону, який пройшов у шведському місті Естерсунді. Про це повідомляється в офіційному Twitter змагань.

Джима без промахів відстріляла чотири вогневі рубежі, вибивши 20 мішеней з 20, і до останнього боролася за перемогу. Після останнього рубежу вона випереджала француженку Жюстін Бреза на сім секунд. Однак на дистанції вихованка сумського біатлону не зуміла відстояти золото, фінішувавши другою. Бронза дісталася француженці Жюлі Симон.

Золота і бронзова призерки на вогневих рубежах допустили по два промахи.

Ще чотири українки, які брали участь в гонці, не увійшли до топ-20. Дарія Блашко завершила змагання 21-ю, Віта Семеренко — 28-ю, Анастасія Меркушина — 31-ю, а Валя Семеренко — лише 57-ю.