Главная / Новости в г. Сумы /

У Сумах проведуть моніторинг соціальної доступності

14.01.2020

У кінці січня команда проекту Inclusion Sumy проведе перший моніторинг соціальної доступності. Усього за рік їх відбудеться 7, вони передбачають відвідування приміщень органів влади, установ, що надають соцпослуги, громадських місць і перевірку їх на предмет доступності. Волонтери — люди з інвалідністю різних нозологій. За підсумками таких візитів будуть сформовані й надані керівництву організацій, де побувають монітори, рекомендації, а узагальнені дані будуть служити бекграундом для подальшого вироблення рішень, спрямованих на запобігання бар’єрів. Маршрут пересування буде фіксуватися на відео, яке буде поширюватися в соцмережах.

«Для чого ми це робимо? З одного боку, ми бачимо в таких заходах можливість громадського контролю за відповідальними в забезпеченні доступності в місті. Крім того, хочемо дізнатися і розповісти суспільству про успішні приклади, які, можливо, надихнуть інших керівників організацій або підприємств, які недостатньо успішні в цьому питанні, змінювати ситуацію. Також ми прагнемо привернути увагу суспільства Сум до справи створення доступного міста», — відзначають волонтери.

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
22.01.2020 Сумська «Батьківщина» посилила свої позиції
22.01.2020 У сумській «Барсі» отруїлися діти?
22.01.2020 У Сумах — смертельна ДТП
22.01.2020 Пожежа в Охтирці: двоє у реанімації
22.01.2020 Анатолій Тронь допоміг замінити вікна на енергозберігаючі в методкабінеті відділу освіти Охтирської міськради
22.01.2020 RGM GROUP об’єднала лідируючі компанії дорожньої галузі на Сумщині

Комментарии: