Сумчанки виграли в бельгійок на чемпіонаті Європи з індорхокею

24.01.2020

Жіноча збірна України з індорхокею, що сформована з вихованок МСК «Сумчанка», 24 січня у Мінську виграла в збірної Бельгії. Рахунок гри склав 4:3 на користь українок, пише suspilne.media.

Пропустивши гол від бельгійок на 10-й хвилині, Юлія Шевченко відігралась на 11-й, а Ольга Гончаренко, забивши гол на 15-й хвилині, вивела команду вперед.

Бельгійки зрівняли рахунок на 24-й хвилині гри, але українки Юлія Шевченко та Ольга Гончаренко забили двічі на 32-й та 35-й хв. Збірна Бельгії відповіла на це голом на останній хвилині матчу.

Наступні суперники збірної України – збірна Німеччини.