Главная / Новости в г. Сумы /

На Сумщині помер від холоду молодий чоловік

14.02.2020

Тіло чоловіка 1987 року народження – жителя с. Соснівка було виявлено в Глухові, повідомляє rama.com.ua. За словами односельців, доля не балувала жителя с. Соснівка з дитинства: хлопчик ріс практично без батьківської уваги, голодував і перебивався милостиню небайдужих земляків. А коли підріс, став заробляти собі на прожиток, наймаючись по людях. Плату за свою нелегку сільськогосподарську працю брав їжею.

Так, “за поїсти”, сосновчани запрошували до себе молодого чоловіка для виконання певного обсягу робіт. Тим самим не даючи йому померти з голоду. Однак, коли з харчуванням проблема була хоч якось вирішена, то з житлом – ні.

Хлопець буквально бомжував, намагаючись знайти собі притулок. Спав, де доведеться. Перекантуватися вдалося до середини зими, тобто до перших морозів.

А в минулий четвер замерзлого на смерть і закляклого молодого чоловіка випадково виявили в Глухові на території колишнього заводу СВТ. Цю інформацію журналістам підтвердив в. о. Глухівського відділу поліції Сергій Буханистий. За словами правоохоронців, на тілі покійного слідів насильницької смерті виявлено не було. Також відомо, що за життя чоловік зловживав спиртним.

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
28.02.2020 У Шостці джип збив пішохода
28.02.2020 Водоканал у Сумах оновив обладнання за гроші абонентів
28.02.2020 Ноу-хау фермерів із Сумщини – пельмені з м’ясом равлика
28.02.2020 В останні дні зими в Сумах буде тепло
28.02.2020 У СНАУ викладачі грали в «Що? Де? Коли?»
28.02.2020 У Сумах на людному перехресті відключився світлофор

Комментарии: