Главная / Новости в г. Сумы /

У Сумах склали 12 адмінпротоколів за порушення правил карантину

23.03.2020

Станом на 23 березня працівники Сумського міськвідділу Нацполіції склали 12 адмінпротоколів за ст. 44-3 КУпАП «Порушення правил щодо карантину людей». Про це повідомив начальник сектору Сумського відділу поліції ГУНП в Сумській області Олександр Дідусев. Ще три порушення виявила патрульна поліція. Мобільні групи з поліцейських і посадових осіб Сумської мерії щодня перевіряють, як дотримуються карантин магазини, заклади громадського харчування, сфери послуг і т.п.

— На вихідних за участю представників Держпродпотребслужби та поліції перевіряли «Епіцентр», ринок на Інтернаціоналістів, — розповів на апаратній нараді в мерії 23 березня заступник начальника інспекції з благоустрою Микола Яковенко. — На ринку бабусі стоять, торгують! Поки тільки переписали їхні дані, при повторному порушенні вже будемо штрафувати. Тим більше що в Києві, як ви знаєте, уже є прецедент — оштрафували жінку на 17 тисяч (мінімальний штраф) за торгівлю з рук у невстановленому місці.

Правда, перші спроби притягнути порушників карантину до відповідальності в Сумах виявилися не зовсім вдалими. Так, поліція склала адмінпротоколи на двох продавчинь цигарок у кіосках. 23 березня Зарічний та Ковпаківський суди розглянули ці протоколи та в підсумку закрили обидва проваження «у зв’язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення». Причина в тому, що протоколи були складені на найманих працівниць, а не на суб’єктів підприємницької діяльності (тобто власників цих кіосків), як має бути за законом. Таким чином, власникам кіосків вдалося уникнути відповідальності за чисто формальних причин. Але, можливо, це все-таки змусить їх дотримуватися правил карантину в подальшому, адже мінімальний штраф для юросіб за це — 34 тис. грн, максимальний — 170 тис. грн.

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
06.06.2020 Плитка від RGM group «Старе місто»: подорожуйте в часі
06.06.2020 На Конотопщині дорожню розмітку «намалюють» за 700 тисяч
06.06.2020 Оздоровчий табір на Сумщині нагодує дітей на 1,4 млн
06.06.2020 У Сумах — ДТП з двома травмованими
06.06.2020 На Сумщині — 4 нових випадки коронавірусу
06.06.2020 У центрі Сум — ДТП з патрульним джипом

Комментарии: