Главная / Новости в г. Сумы /

Володимир Поцелуєв — про доплати медикам, які борються з коронавірусом

22.05.2020

Заступник голови Сумської обласної госпітальної ради, очільник Сумської центральної районної клінічної лікарі Володимир Поцелуєв в ефірі програми «Тема дня» на Суспільному розповів про ситуацію із доплатами медикам, які борються з коронавірусом. За його словами, за березень на Сумщині були виплачені кошти 145 медпрацівникам, при тому, що в цьому місяці було підтверджено 19 випадків Covid-19. Фактично за цих пацієнтів і виплатили кошти. Виходить, якщо підозра не підтвердилася, то кошти не нараховувалися. Йшлося про гроші і держави, і місцевих бюджетів, проте суми були незначними.

Володимир Поцелуєв пояснив, чому була затримка з виплатами: «Поки місцеві бюджети зрозуміли, що і як виплачувати, десь, можливо, вчасно не інформували, тому йшли дані на Київ, що не всім виплачені кошти».

З квітня ситуація вже змінилася, було вирішено йти іншим шляхом.

«Зараз лікарні підписують три види договорів із Національною службою здоров’я України. Перший — екстрена допомога, стаціонарна допомога хворим на COVID-19 і є мобільні бригади — в центрах первинної медико-санітарної допомоги та при лікарнях. Наразі первинка і всі заклади естреної допомоги підписані, заклади другої хвилі — на стадії підписання. У рамках цих договорів вже дійсно можна виплачувати по 300%»,  — зазначив заступник голови Сумської госпітальної ради.

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
02.06.2020 В обласному художньому музеї відкрилася виставка «В країні дитинства»
02.06.2020 На Сумщині — 173 випадки коронавірусу, 3 — нові
02.06.2020 У Сумах проведуть цегла-квест
02.06.2020 Роман Грищенко відвідав дитячий будинок сімейного типу в Сумах
02.06.2020 Олександр Лисенко: Приєднані населені пункти мають розвиватися одночасно з усією Сумською міською ОТГ
02.06.2020 В Охтирці землю біля Чикалова озера виділять учасникам бойових дій

Комментарии: