Главная / Новости в г. Сумы /

Стали відомі графіки підключення опалення в Сумах

18.10.2020

З 16 жовтня в обласному центрі планово розпочалося підключення тепла до будинків сумчан. За даними Департаменту інфраструктури міста, обидві теплопостачальні організації – ТОВ «Сумитеплоенерго» та Дирекція «Котельні Північного промвузла» – отримали газ відповідно до затверджених номінацій, і працюють над подачею теплоносія до житлових будинків та лікарень, дитячих садків міста.

Підключення житлового фонду та комунальних установ відбуватиметься протягом п’яти-семи днів, відповідно до графіків, складених теплопостачальними організаціями.

Тепло до лікувальних закладів, закладів дошкільної освіти та закладів, де перебувають люди похилого віку, будинків дитини та інтернатів, запускатимуть за письмовими заявками їх керівників. У школах зважатимуть на початок канікул.

Робота з вчасної подачі тепла не припинятиметься й на вихідних, над цим працюватимуть як фахівці обслуговуючих організацій, так і теплопостачальних організацій. Контроль здійснюватиме Департамент інфраструктури міста.

Від 16 жовтня у Курському мікрорайоні гарячу воду разом з опаленням надаватиме Дирекція «Котельня Північного промвузла» замість ТОВ «Сумитеплоенерго».

Графік підключення опалення споживачів КППВ або Переглянути не завантажуючи

Графік підключення опалення споживачів ТОВ «Сумитеплоенерго» або Переглянути не завантажуючи

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
27.10.2020 У Сумах ще одна лікарня приймає ковідних хворих
27.10.2020 У сумських дитсадках 9 груп перебувають на самоізоляції
27.10.2020 У центрі Сум автоледі врізалася в паркан
27.10.2020 На Сумщині — 205 нових випадків коронавірусу
27.10.2020 Повідомлено про підозру особі, яка очолила фейкову дільничну виборчу комісію на Сумщині
27.10.2020 Стало відомо, де на Сумщині — 205 випадків COVID-19

Комментарии: