У Сумах зіграли вирішальні матчі Різдвяного турніру

03.01.2021

У Сумах завершився «Різдвяний турнір» з хокею з шайбою.

У матчі за третє місце на майданчику стадіону «Авангард» зустрілись «Охтирка-Нафтогаз» та білопільський «Лідер». Перший період завершився внічию – 2:2. У другому дві шайби у ворота охтирчан закинули хокеїсти «Лідера». У третьому вони ще чотири рази змусили воротаря охтирчан дістати шайбу з воріт. У підсумку 8:2 на користь «Лідера» який у Білопілля увіз «бронзовий» кубок турніру.

У фінальному матчі зустрілись господарі майданчику – хокейний клуб «Суми» — та хокейний клуб «Ромни». У першому періоді перемогу святкували сумчани – 3:0. Вони ж виграли й другий період з рахунком 2:1. У третьому була зафіксована нічия – 2:2 – і матч у цілому виграли сумські «містяни» – 7:3.