03.02.2021
Про це розповіли на брифінгу в Сумській облдержадміністрації.
“Якщо у освітньому закладі буде впроваджено е-щоденник та журнал, що ж буде позитивного? Це буде комунікація між батьками, вчителями та дітьми. Батьки будуть бачити, чи присутня дитина на заняттях. Якщо учень захворів, батьки можуть побачити, які теми рпопустила дитина. Також батькам доступна інформація про успішність дитини. Для вчителів ці системи полегшать роботу звітності“, – повідомила Вікторія Гробова, директор Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації.
Участь у новації не є загальнообов’язковою, рішення про використанняе-журналів та е-щоденників ухвалює заклад освіти на добровільній основі. Школи, які використовують інші системи ведення електронних журналів та щоденників, можуть і надалі їх використовувати.
На сьогодні у сервісі е-журналів та е-щоденників зареєструвалися 8 освітніх закладів області: три ліцеї Кролевецької міської ради, Охтирська школа, Олешнянська школа, Сумська школа №29, Косівщинська школа та Лебединський фаховий коледж.
Зазначимо, безкоштовними е-журналами та е-щоденниками вже користуються 134 школи України. МОН працює над удосконаленням державної системи е-журналів та е-щоденників, щоб якомога більше закладів освіти підключалися до цього сервісу.
Джерело: Сумські дебати - debaty.sumy.ua
Інші новини:
22.11.2024 “Шахеди” атакували житловий мікрорайон Сум
22.11.2024 У Сумах відомо про ще одну загиблу людину внаслідок атаки “Шахедів”
22.11.2024 Атака “Шахедів” на Суми: дві людини загинули, 10 поранених
22.11.2024 У Сумах розпочинає роботу штаб з ліквідації наслідків ворожих ударів
22.11.2024 У Сумах через влучання “Шахеда” перекрили рух проспектом Свободи