Сумчани вийшли у чвертьфінал кубку України

07.02.2021

У матчі-відповіді 1/8-ї фіналу АФФК «Суми» на останній хвилині забиває, перемагає столичне «ELDORADO» і виходить у чвертьфінал. Перемогу сумчанам принесли голи Дениса Зеленкевича, Арсенія Гурєєва, Василя Кефи, Яссіна Ессаргіні та Дмитра Ігумнов.

Крім того вийшов у чвертьфінал «Ураган» сумчанина Артема Фаренюка який з рахунком 11:0 переміг «ІнБев» конотопчанина Віталія Дзюби. Артем у матчі оформив хет-трік. Микола Білоцерківець і його «Продексім» мінімально перемогли львівську «Енергію» та здобув путівку в ¼-ту фіналу.

Також місця у чвертьфіналі вибороли київський «ХІТ» шосткинця Олекснадра Сіірцького та Олександра Ліфера з Бурині, кривдник роменського «Рятувальника» київський «BudmonsteR», «Хмельницькі Делікатеси», донецький «INTER» та «Моноліт-Viva Cup» із Харкова.

Жеребкування ¼-ї фіналу відбудеться 9 лютого.