Сумський біатлоніст із бронзою у спринті на Кубку IBU

20.02.2021

На етапі кубка IBU в  Брезно-Осрблі на старт спринтерської гонки у чоловіків вийшли семеро українців. І потрібно сказати, що п’ятеро з них приємно здивували вже на перших кілометрах дистанції, показавши дуже хороший результат на розгоні. А троє з них, Тарас Лесюк, уродженці Сумщини Руслан Ткаленко і Андрій Доценко, пройшовши чисто стрільбу лежачи, навіть зайняли лідерські позиції в проміжному протоколі після першого вогневого рубежу, пише biathlon.com.ua.

На жаль, на другій стрільбі Тарасу Лесюку, який стартував першим з наших чоловіків, не вдалося знову закрити всі мішені, і спортсмен відправився на два кола штрафу. А ось Андрій Доценко і Руслан Ткаленко знову впоралися блискуче і помчали на фініш боротися за медалі. Руслану це вдалося краще, і він у підсумку став бронзовим призером гонки. Позицію свою Ткаленко розділив з німцем Філіпом Хорном, який показав однаковий з ним час – 11 секунд відставання від переможця Філіпа Наврата. Давид Цобель програв колезі по команді всього півсекунди. Таким чином, українець опинився на п’єдесталі в оточенні трьох німців.

У глухівчанина Дениса Насико знову не пішла стрільба – по два промахи на кожному з рубежів і сумарно 4. Це явно не той результат, до якого Денис прагнув.

Руслан Бригадир показав хорошу стрільбу, але навіть два нуля не допомогли йому заробити кубкові очки – на жаль, на лижні Бригадир був не такий гарний, як хотілося б. Віталій Труш також непогано відстрілявся – всього один промах на першому рубежі, але невисока швидкість спортсмена не дозволила йому фінішувати в заліковій зоні.

Четвертим українцем, який закрив сьогодні всі мішені, став Сергій Телень. Але пізній стартовий номер ускладнив завдання завоювання високих місць.

В цілому, гонка вийшла дуже оптимістичною для наших хлопців. Така важлива для підняття бойового духу медаль Руслана Ткаленко, скорострільність Дениса Насико і Тараса Лесюка, хороша швидкість Андрія Доценко і Руслана Ткаленко. І в Кубку націй українські чоловіки зміцнили своє становище.