Главная / Новости в г. Сумы /

У зеленому чаї, який виготовляли на Сумщині, виявили небезпечну речовину

07.04.2021

Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області повідомляє про надходження  від Головного управління Держпродспоживслужби Харківської області повідомлення Системи швидкого реагування по харчовим продуктам та кормам (RASSF) про виявлення несанкціонованої речовини толфенпірад в зеленому чаї, що експортувався з України. Повідомлялося, що чай, походженням з Китаю, експортувався з України (виробник: ТОВ «Фактум-Юг», експортер: ТОВ «Ес Джі Продакшн») до Республіки Польща.

У процесі розслідування Держпродспоживслужба встановила, що частина сировини, що використовувалась для виробництва зеленого чаю, в якому виявлено несанкціоновану речовину толфенпірад, постачалася з потужності, яка розташована в Сумській області.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Сумській області було проведено позаплановий захід вищезазначеного оператора ринку. Зокрема було вилучено 7,162 кг сировини, що використовувалась для виробництва зеленого чаю (цедра лимону, трава вербена, листя ожини), та складено припис щодо усунення порушень, виявлених під час здійснення заходу державного нагляду.

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
22.04.2021 На Сумщині – 19 смертей від коронавірусу за добу
22.04.2021 Сумчанин – про скульптуру Кота у парку “Казка”: “Хотіли як краще, а вийшла – велика діра на задньому місці”
22.04.2021 Депутат Тростянецької міської ради склав повноваження
22.04.2021 Конструктивные особенности, назначение и главные достоинства подъемных столов
22.04.2021 На Сумщині – 700 випадків коронавірусу за добу
22.04.2021 У Сумах на площу Незалежності вийшли підприємці

Комментарии: