Сумські студенти – призери Універсіади України

25.04.2021

Змагання з дзюдо стартували вчора у сумському Палаці студентського спорту СумДУ. Участь в Універсіаді беруть 120 спортсменів. З них 20 представляють Сумську область.

У жінок студентки СумДУ Анна Мотузна та Ярина Федорченко (вк 48 кг) вибороли «бронзові» медалі. Анастасія Антіпіна з СумДУ у вазі 63 кг здобула «золото». Перше місце у ваговій категорії 70 кг здобула студентка СумДУ Наталія Чистякова. У вазі понад 78 кг «золото» здобула Христина Гоман із СумДУ.

Антон Шугалєєв із СумДУ у вазі 66 кг посів третє місце. У ваговій категорії до 81 кг «золото» виборов студент СумДУ Гєворг Манукян. Друге місце у вазі 90 кг посів Даниіл Карлов із СумДУ. У ваговій категорії до 100 кг студент СумДУ Семен Ракита став першим, а студент ГНПУ Олексій Моісєєв – другим. У «супертяжів» перше місце посів Євгеній Балєвський, друге – Олексій Галака, третє – Андрій Колесник.