Сумські «мисливці на лисиць» вибороли медалі чемпіонату України

26.04.2021

22-25 квітня у м. Луцьк відбувся Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації на подовжених дистанціях. Спортсмени змагалися в чотирьох видах програми.

Вихованці тренера Максима Редьки стали переможцями та призерами в різних вікових категоріях та здобули 26 медалей. Богдан Пасічник виборов 3 золоті та одну бронзову, Олена Редька – три золоті, Анастасія Ковтун – дві золоті та срібну, Єлізавета Мирошниченко – дві золоті та бронзову, Остап Дереколенко – дві золоті, Анна Пересадько – по одній золоті та бронзовій, Єгор Редька – золоту; Михайло Тиханков – дві срібні, Кирило Лагутін – срібну та бронзову, Оля Товстуха бронзову, Максим Редька – золоту, срібну та бронзову. Єгор Редька виступав по группі еліта Ч-21 та виконав норматив майстра спорту України.

Ще чотири медалі здобули вихованці Сергія Щербаня з міста Кролевець. Золото здобув Антон Хиблень, срібні медалі – Олександр Довгуля, Костянтин Петренко та Артур Пеца.