Сумські хокеїстки поступилися білорускам

30.05.2021

Третій матч між збірними України та Білорусі видався результативним, але, на жаль, завершився поразкою для нашої команди. Про це повідомляє МСК “Сумчанка”.

Рахунок зустрічі 4:3 на користь білорусок. Українки пропустили першими, на 3 хвилині матчу. Потім наші дівчата відзначились двома голами поспіль: Анастасія Воєвода забила на 7 хвилині матчу та Анна Куровська на 9 хвилині. На 39 та 40 хвилинах українки пропустили два м’ячі. Зменшити відставання під завісу матчу змогла Ольга Гончаренко (58 хвилина).

Утім, не дивлячись на результати трьох поєдинків, наша збірна вперше змогла зіграти рейтингові матчі та розпочати підготовку до чемпіонату Європи (який відбудеться у серпні у Словаччині).