Роменські самбісти, яких не включили до сумської заявки, завоювали медалі чемпіонату України для Чернігівщини

06.06.2021

4 червня у чорноморському селищі Кароліно-Бугаз завершився чемпіонат України серед підлітків (14 років і молодше). У змаганнях взяли участь півтисячі юних спортсменів з 22 регіонів нашої країни, пише dancor.sumy.ua.

Серед призерів були і представники Сумщини. Чемпіонами стали: Аліна Смирнова (вагова категорія понад 65 кг) і Володимир Мазкун (до 54 кг). Срібним призером: Валерія Вальченко (40 кг), бронзовими: Ангеліна Мандрик (65 кг), Денис Закаблук (35 кг), Богдан Рогальський (59 кг), Лілія Язикова (37 кг) і Діана Пихтіна (+65 кг).

Також серед призерів вихованці роменського тренера Дмитра Богуша, які виступали за Чернігівщину: Карина Конаковська (40 кг) стала чемпіонкою, Анастасія Савченко (40 кг), Олена Охріменко (47 кг) і Максим Савченко (50 кг) стали бронзовими призерами. «Нас просто не захотіли включати в сумську заявку. Довелося виступати за Чернігівську», – пояснив тренер.