Сумський богатир став кращим у гирьовому спорті та армліфтингу

30.06.2021

Неодноразовий чемпіон світу в різних силових дисциплінах Денис Гончаров додав у свою унікальну колекцію нагород ще два золота, пише shans.com.ua.

У Тростянці відбувся чемпіонат Сумської області з гирьового спорту. Сам Денис і його вихованець Олександр Шило виступали в номінації “Жим гирі 24 кг”, змагання проводилося без урахування вагових категорій і вікових дивізіонів. Олександр, піднявши гирю 97 разів, зайняв перше місце, а тренер, до речі, найлегший учасник змагань, фінішував із результатом 95 підйомів і став другим.

Уже наступного дня Денис відправився до Харкова, де взяв участь у Чемпіонаті України з армліфтингу, в якому виступив у номінації “Strict Curl Appolon Axle” – строгий підйом осі Аполлона, і при особистій вазі 66,4 кг підняв снаряд вагою 61 кг. Чим виконав норматив МСМК по армліфтингу і встановив новий рекорд у цій вправі. Зайняв перше місце в своїй категорії і за підрахунком коефіцієнта атлетизму був оголошений абсолютним переможцем Чемпіонату України.