Представники Сумщини взяли срібло на чемпіонаті Асоціації аматорського футболу України

01.07.2021

30 червня в Києві відбувся фінальний поєдинок чемпіонату Асоціації аматорського футболу України між «ЛНЗ» і миколаївською «Вікторією». Нагадаємо, що представники Сумщини – чемпіони країни сезону 2020/2021, а “ЛНЗ” у 2021 році став володарем Кубка серед аматорів.

Погода була спекотною, 28 ° C, і досить суттєво вплинула на гру обох команд. Найгостріше перший тайм початку команда з Черкас, створивши кілька небезпечних епізодів. І на 4-й хвилині матчу після прострілу з правого флангу, у штрафний, наш гравець зрізав м’яч у власні ворота. Після чого протягом півтори години успіху не могла добитися жодна з команд.

Розв’язка матчу настала вже на 4-й компенсованій хвилині. «Вікторія» пішла ва-банк всіма силами до воріт суперника, втратила м’яч і отримала другий гол у порожні ворота. У результаті поразки нашої команди – 2: 0 і срібло аматорського чемпіонату.

Нагадаємо, що «Вікторія» і «ЛНЗ» виступатимуть ув наступному сезоні в другій лізі чемпіонату України.