Сумський бігун став четвертим на чемпіонаті Європи

11.07.2021

У Таллінні триває чемпіонат Європи з легкої атлетики серед спортсменів до 23 років.

Українці на турнірі завоювали вже два «золота» – Михайло Кохан у метанні молота і Ярослава Магучіх у стрибках у висоту. Сумчани без медалей.

Олександр Погорілко в фінал в бігу на 400 метрів дістався за часом. На старт вирішального забігу він вийшов по першій доріжці, однак довів, що якщо ти готовий, то жодна доріжка не завадить тобі це продемонструвати. І якщо у першій частині дистанції Погорілко дещо відставав від суперників, то на завершальній зумів прискоритися і зайняти четверте місце. Учень Олега Білодіда і Світлани Корж вперше в кар’єрі вибіг з 46 секунд – 45,87 с, в 19 сотих секунди від «бронзи». А переміг з рекордом чемпіонатів швейцарець Ріккі Петручіані (45.02 с).

Олексій Кирилін посів десяте місце в метанні диска (55,53 м).

Джерело: Сумські дебати - debaty.sumy.ua