Главная / Новости в г. Сумы /

«Потреба у працівниках відпала»: у Тростянецькій лікарні скоротили 22 посади

30.07.2021

На останній 8-й сесії Тростянецької міськради Сумської області, і провладні, і опозиційні депутати разом із міським головою Ю. Бовою дружно проголосували за скорочення зі штату Тростянецької міської лікарні відразу 22 посади, передає ntgazeta.com.ua.

Міський голова, коментуючи рішення, особливо слів не підбирав. “Потреба в працівниках відпала. Відповідно треба вивести зі штату 22 посадових одиниці”, – пояснював Ю. Бова на сесії.

Проблема з трудовою «недозавантаженністю» виникла тоді, коли Тростянецьку лікарню позбавили статусу опорної по лікуванню КОВІДних хворих і цей статус передали Охтирській лікарні. Відповідно Національна служба здоров`я України припинила з травня цього року фінансувати Тростянецьку лікарню по медичному пакету надання послуг щодо лікування коронавірусу. Після цього міський голова і вирішив, що не платитиме міськрада зі свого бюджету зарплату, яку раніше по КОВІДному пакету платила НСЗУ. Ось так і потрапили під скорочення посади не тільки профільного інфекційного відділення, а й деякі посади анестезіологічного та терапевтичного відділень.

Крім того, депутати разом з мером вирішили, що тримати дев`ять з половиною посад водіїв – це теж забагато для центральної лікарні. “Ми залишаємо 7.5”, – сказав Юрій Бова.

Також підпали під скорочення і деякі посади середнього медичного персоналу, частина яких також для лікарні стала, за словами мера, “непотрібною”. “Оця непотрібність впливає на додатковий медперсонал, який був. Наприклад, не одна медсестра на зміну, а дві. Це ми зараз “прибираємо””, – сказав мер.

Дивно було спостерігати, як ніхто!!! з депутатів – ні провладні, ні опозиційні, не заступилися за лікарів. Адже сьогоднішнє затишшя, точніше спад у захворюваності коронавірусом, може бути тимчасовим. І з настанням холодів якби ситуація не «перевернулася».

Тому в самій лікарні скорочення посад медпрацівників не схвалюють. Особливо тих, які вже мають досвід в лікуванні і догляді за ковідними хворими. Серед людей же ситуацію зі скороченням в лікарні більше відносять до службової недбалості, аніж до прагнення зекономити бюджет.

Источник: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Читайте также:
26.09.2021 На Сумщині – нова смерть від COVID-19
26.09.2021 Команди футболістів Сумщини зіграли у матчах Прем’єр-ліги
26.09.2021 Вибори в Бурині: на дільниці не привезли бюлетені, люди йдуть не проголосувавши
26.09.2021 20 жителів Сумщини одужали від COVID-19 за добу
26.09.2021 Сумські дзюдоїсти – із комплектом нагород харківського турніру
26.09.2021 На Сумщині – 178 нових випадків COVID-19

Комментарии: