“Суми” програли харківчанам у матчі чемпіонату України з футболу

27.08.2021

У Сумах на стадіоні “Ювілейний” 27 серпня матч шостого туру чемпіонату України з футболу серед команд групи “Б” другої ліги зіграли футбольні клуби “Суми” та “Вовчанськ”, пише suspilne.media.

Господарі до цього матчу з чотирма очками у п’яти матчах посідали 14 місце з 16 команд-учасниць турніру, гості – 8 місце з сімома очками.

У попередньому турі сумчани в гостях пропустили чотири “сухих” від “Миколаєва”, а футболісти “Вовчанська” перемогли з рахунком 2:0 “Вікторію” з Миколаївки.

Сьогоднішній матч завершився поразкою “Сум”. Рахунок у матчі на 32 хвилині гри відкрили футболісти “Вовчанська” – відзначився Денис Резепов. На 66 сумчани заробили пенальті, який реалізував Ян Ковалевский. Нічию сумчани випустили у компенсований арбітром час, коли на четвертій хвилині відзначився Рамос Вендел Да Сілва – 2:1 на користь “Вовчанська”.