Сумські самбісти здобули 10 медалей на всеукраїнському турнірі

29.08.2021

Участь у турнірі з боротьби самбо “Юна Україна” серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок у Караліно-Бугаз на Одещині взяли самбісти Сумщини. Вони здобули на змаганнях 10 медалей. Про це повідомила тренерка команди Сумської області Оксана Квітченко, пише suspilne.media.

Ярина Федорченко у ваговій категорії до 47 кг та Ігор Басанець у вазі до 98 кг стали чемпіонами турніру і здобули “золото”.

Ігор Басанець

“Срібло” вибороли Єгор Каладяжний (вк 48 кг), Іван Чернишенко (вк 79 кг), Вікторія Гриценко (вк 65 кг) та Ангеліна Величко (вк 70 кг). Нагороди “бронзового” ґатунку здобули Юлія Засульская (вк 47 кг) та Ростислав Літовцев (вк +98 кг).

Ярина Федорченко і Ігор Басанець представлятимуть Україну на чемпіонаті світу у Ташкенті. Відбудеться він з 14 по 19 жовтня 2021 року.