ФК «Чернігів» вилетів з Кубку України, поступившись сумському «Альянсу»

31.08.2021

Поразкою ФК «Чернігів» з рахунком 1:5 завершився поєдинок третього попереднього раунду Кубка України проти «Альянсу» з Сумщини. Матч відбувся на «Чернігів-Арені», пише suspilne.media.

На 14 хвилині, ударом зі штрафного, рахунок відкрив півзахисник Артур Карноза, відправивши м’яч у ліву дев’ятку. За двадцять хвилин рахунок подвоїв півзахисник Богдан Шмигельський. Він також відправив м’яч у ліву дев’ятку.

У другому таймі команда з Липової Долини відзначилася ще одним м’ячем у праву дев’ятку воріт чернігівців. Гол на 82 хвилині забив нападник Микола Агапов. За чотири хвилини захисник Андрій Порохня відіграв один м’яч.

На 89 хвилині, після фолу голкіпера чернігівців, арбітр призначив пенальті. Його вдало реалізував півзахисник Сергій Загинайлов.

Остаточну крапку в матчі поставив півзахисник «Альянсу» Сергій Піднебенной, забивши п’ятий гол.