Сумські каратисти – з медалями всеукраїнського турніру

13.09.2021

На вихідних у столиці України відбувся всеукраїнський турнір із карате “Sen-Bin open cup 2021”.

Участь у ньому взяли 811 спортсменів із 48 клубів. У підсумку вихованці сумського клубу «Прогрес» вибороли дві «золоті» медалі, три «срібні» та п’ять «бронзових» і посіли десяте загальнокомандне місце.

У своїх вікових та вагових категоріях чемпіонами стали Дмитро Любимов та Данило Білоус, віцечемпіонами – Анна Гейко, Андрій Косарич та Єгор Лещук, треті місця посіли Станіслав Михайлик, Макар Лисенко, Андрій Чемерис, Софія Угніч та Тимур Демченко. У кроці до медалі (посівши п’яте місце) зупинились Андрій Буглак, Михайло Пехтерев, Олександра Скачок, Данило Тищенко, Євгенія Кисельова, Тимур Дученко, Кіра Скороспешкина та Дмитро Щербак. Підготували спортсменів тренери Ігор Угніч, Андрій Панченко та Валентин Забара.

Крім того клуб «Водокай» додав у скарбничку Сумщини п’ять медалей. «Золото» здобули Олег Пащенко та Богдан Шумаров, «срібло» – Михайло Кіхтенко, «бронзу» – Валерій Сонних та Аліса Балагуровська. Підготував спортсменів Вадим Коломієць.

Джерело: Сумські дебати - debaty.sumy.ua