Шосткинець – призер Чемпіонату світу з лижоролерів

19.09.2021

Українські лижні гонщики вдало виступили в естафеті на Чемпіонаті світу з лижоролерів, якій триває в Італії, у Валь ді Фемме, передає shostka.info.

Жіноча й чоловіча команди фінішували на третій позиції. Бронзовим призером став шосткинець Олексій Красовський. У складі нашої чоловічої команди він виступав разом з Русланом Переходою.

В особистій гонці класичним стилем на дистанції 15 км шосткинець виборов 6 місце. Траса виявилася надскладною (змагання проходять у гірській місцевості) – до фінішу  дісталися лише 28 спортсменів.

Також у Чемпіонаті світу з лижоролерів бере участь і наша землячка Дар’я Рубльова. Вона, як і Олексій Красовський, – претенденти  на ліцензію на Зимові олімпійські ігри, які відбудуться наступного року у Китаї.