Чемпіонат Сумщини з футболу: “Явір” та “Нафтовик” зіграли внічию

06.10.2021

На Сумщині відбувся матч 10 туру чемпіонату Сумської області з футболу серед команд вищої ліги. На полі у Краснопіллі зустрілися місцевий “Явір” та “Нафтовик” з Охтирки. Як повідомляє сайт Асоціації футболу Сумської області, гра завершилась внічию — 2:2.

Гравець “Явору” Володимир Торба відкрив рахунок на 17-тій хвилині матчу, а Олександр Стрибак подвоїв його на 24-й. На 79-й хвилині гри Владислав Ємельянов відіграв один м’яч. У компенсований арбітром час охтирчани подали кутовий і м’яч влетів у ворота “Явора” від свого ж гравця. Автогол собі в пасив записав Владислав Колесник.

Перед останнім туром, який має відбутися 9 жовтня, глухівський “Велетень” лідирує у турнірній таблиці (30 очок). Другим йде білопільський “Аграрник-Авангард” (29 очок). На третьому місці — “Нафтовик” (26 очок). На четвертому — северинівський “Колос” (25 очок).

Джерело: suspilne.media