Сумчани зіграли з харків’янами у матчі футзальної Екстра-ліги

15.10.2021

АФФК “Суми” 15 жовтня зіграв з харків’янами у матчі футзальної Екстра-ліги. Команда у матчі сьомого туру зустрілася з харківською “Viva Cup”.

На другій хвилині матчу Дмитро Бондар вивів харків’ян уперед. На шостій хвилині подвоїв перевагу “Viva Cup” ексгравець АФФК “Суми” Денис Овсянніков. Третій м’яч у ворота “Сум” забив Ярослав Зміївський на 14 хвилині.

Відігратись після перерви АФФК “Суми” не зміг. На п’ятій хвилині другого тайму четвертий гол сумчанам забив Владислав Сорокін. На 14 хвилині після удару гравця сумської команди Юрія Пімоненка м’яч влетів у ворота харків’ян від Овсяннікова. За три хвилини до завершення матчу Сорокін оформив дубль. Більше голів команди не забивали. У підсумку — 5:1 на користь команди “Viva Cup”.

Джерело: suspilne.media