У Сумах стартував Чемпіонат України з тхеквондо

06.11.2021

Відкритий командний чемпіонат України та Відкритий кубок міста стартували у сумському Палаці студентського спорту Сумського державного університету. Про це повідомляє «Суспільне|Суми».

“У Суми приїхали 336 тхеквондистів з різних регіонів країни”, – говорить організатор турнірів Олександр Хоменко.

Боротьбу за кубок міста Суми взяли понад дві сотні спортсменів з дев’яти областей України. Тут на татамі змагалися діти, молодші юнаки, юнаки, кадети та юніори. У підсумку перше місце (35 “золотих”, 28 “срібних” та 40 “бронзових” медалей) посіла команда Харківської області. Сумчани (з 12 “золотими”, сімома “срібними” та 10 “бронзовими” медалями посіли друге місце. Третіми фінішували тхеквондисти Дніпропетровщини.

У боротьбу за командний кубок України вступили 129 спортсменів – юніори та дорослі. Він завершиться 7 листопада.

Джерело: Сумські дебати - debaty.sumy.ua