Сумчани поступились херсонцям у матчі чемпіонату України з футболу

13.11.2021

Матч чемпіонату України з футболу серед команд групи «Б» другої ліги відбувся у Сумах на стадіоні «Ювілейний» 13 листопада. У ньому футбольний клуб «Суми» приймав сусіда по турнірній таблиці – клуб «Кристал» з Херсона.

До цього матчу сумчани йшли на 16-му місці у турнірній таблиці, маючи в активі п’ять очок. Херсонці з шістьма посідали 15-те місце. У матчі першого кола у Херсоні «Кристал» та «Суми» розписали нульову нічию.

13 листопада стартові нулі на табло «Ювілейного» тримались до 68 хвилини матчу, коли сумчанин Вячеслав Клочко отримав другу жовту, а футболіст «Кристалу» Владислав Клюєв реалізував пенальті. Через 15 хвилин Клюєв оформив дубль і встановив остаточний рахунок у матчі – 2:0 на користь футболістів «Кристалу».

Джерело: suspilne.media