Лучники Сумщини привезли медалі з Кубку України

30.11.2021

У місті Львів завершився Кубок України зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих, який тривав із 22 до 25 листопада. У змаганнях брали участь понад 100 лучників із 12 областей України.

За результатами поєдинків у особистому заліку серед жінок вихованки Сумської обласної школи вищої спортивної майстерності Поліна РОДІОНОВА стала переможницею, Ірина ХОЧИНА здобула срібну медаль.

У командних стрільбах жіноча збірна Сумської області у складі Богдани ГАПОН, Дар’ї КОВАЛЬ (КДЮСШ «Динамо») та Поліни РОДІОНОВОЇ (ШВСМ) посіли друге місце.

У командних змаганнях серед чоловіків «бронзу» вибороли вихованці Сумської обласної школи вищої спортивної майстерності у складі Владислава ЛІНЯКА, Артема ОВЧИННІКОВА та Микити ШИШКІНА.