Сумчанин забив гол у Лізі чемпіонів

02.12.2021

Артем Фаренюк – вихованець сумського футболу, а нині універсал чемпіона України – івано-франківського «Урагану» стартував в елітному раунді Ліги чемпіонів УЄФА з футзалу.

У Лісабоні українська команда воювала з іспанським ФК «Леванте». Іспанці були фаворитами, але «Ураган» переконливо довів, що не поступається у класі. «Леванте» забив першим, але ще до перерви українці вийшли вперед завдяки зусиллям Коваля та Абакшина.

У другому таймі номінальні господарі знову вийшли вперед, але ненадовго – ми забили ще двічі, причому завершальну крапку в матчі на 38-й хвилині поставив магістрант ІФК Артем Фаренюк.

“Леванте” (Іспанія) – “Ураган” (Україна) – 3:5 (1:2). Голи: Толра (11, 23), Арача (30) – Коваль (13, 36), Абакшин (16, 37), Фаренюк (38).

Нагадаємо, що у групі Д, окрім вищезгаданих команд, грають угорський «Халадас» та португальська «Бенфіка». У фінал чотирьох виходять лише переможці гуртів.