11.12.2021
Нагадаємо, з шостого травня цього року в Шостці запрацювали мобільні групи з протидії насильству в сім’ях. Склад екіпажу – два співробітника поліції з числа представників дільничних офіцерів поліції та відділу реагування патрульної поліції. У випадку вчинення насильства відносно дітей до групи входить і представник ювенальної превенції.
Завдання – виїзд на виклики про домашнє насилля. На місці правоохоронці розбираються у ситуації та відповідно реагують: у разі потреби виносять агресору терміновий заборонний припис, притягують його до адміністративної відповідальності, надають жертві первинну психологічну або медичну допомогу.
«За час роботи цих груп здійснено понад 300 реагувань на виклики про насильство в родинах, складено півтори сотні адміністративних протоколів за ст. 173-2 «Домашнє насильство» Кодексу України про адміністративне правопорушення, 84 особи поставлено на профілактичний облік, винесено 17 заборонних приписів стосовно правопорушників, які вчинили домашнє насильство. Крім того, під час реагування на такі повідомлення, за потреби, поліцейські організовували надання медичної допомоги постраждалим особам, проводили з учасниками конфлікту профілактичні бесіди», – розповідає Сергій Рябушенко, заступник начальника з превентивної діяльності Шосткинського районного управління поліції.
Правоохоронці співпрацюють з соціальними службами, проводячи спільні профілактичні рейди по родинах, де були зафіксовані факти насильства в сім’ях.
Робота в цьому напрямку триває. Поліцейські закликають громадян – не замовчувати такі факти, а звертатися за допомогою до правоохоронних органів.
Джерело: Сумські дебати - debaty.sumy.ua
Інші новини:
22.11.2024 “Шахеди” атакували житловий мікрорайон Сум
22.11.2024 У Сумах відомо про ще одну загиблу людину внаслідок атаки “Шахедів”
22.11.2024 Атака “Шахедів” на Суми: дві людини загинули, 10 поранених
22.11.2024 У Сумах розпочинає роботу штаб з ліквідації наслідків ворожих ударів
22.11.2024 У Сумах через влучання “Шахеда” перекрили рух проспектом Свободи