Гравці Сумського ЦОПу посіли 9-е місце на чемпіонаті світу

19.12.2021

У Таїланді завершився чемпіонат світу з пляжного волейболу серед спортсменів до 21 року.

У турнірі брали участь гравці Центру олімпійської підготовки, створеного на базі волейбольного центру СумДУ, Олександр Бойко (Нова Каховка) та Олексій Бублик (Прилуки).

Наші хлопці на груповому етапі посіли друге місце, вигравши двічі – у казахів та чилійців – та програвши росіянам. У першому раунді плей-офф вони обіграли пару з Парагваю. У 1/8 фіналу Бойко/Бублик, на жаль, програли господарям кортів, посівши у підсумку 9-е місце.

Серед дівчат Ангеліна Хміль та Тетяна Лазаренко із Запоріжжя стали чемпіонками. Після трьох перемог у групі в 1/8 перемогли італійок, в 1/4 – росіянок, а далі – швейцарок та іспанок.