Шосткинські лижники відзначились на Чемпіонаті України

02.02.2022

24-29 січня на базі “Західного реабілітаційного спортивного центру”, що у с. Яворів (Львівська область), пройшов Чемпіонат України з лижних перегонів серед юніорів, юніорок та молоді. Змагалися учасники, віком до 23 років.

За інформацією КДЮСШ “Барса”, шосткинські лижники у складі збірної Сумській області зайняли загальнокомандне перше місце. Чемпіонкою країни в спринті стала шосткинка Дар’я Рубльова. Вона теж стала срібною призеркою на дистанції класичним і вільним ходом.

Анастасія Компанієць стала переможницею в жіночій естафеті.

Дмитро Романченко зайняв ІІІ місце на дистанції 20 км вільним ходом, а також у його активі срібна медаль у чоловічій естафеті.

Срібло в естафеті виборов Олександр Руденко.

За підсумками змагань Дар’я Рубльова та Дмитро Романченко представлятимуть нашу країну на Чемпіонаті Світу з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді, що пройде у Норвегії з 20 по 27 лютого.

Анастасія Компанієць та Дмитро Романченко також будуть учасниками Юнацького зимового європейського фестивалю, який пройде у Фінляндії з 20 по 25 березня.

Команду до змагань підготували тренери Дмитро Казановський, Оксана Бушмельова, Світлана Лагута.