Юлія Джима посіла 13-те місце у перегонах на Олімпіаді

13.02.2022

Випускниця СумДУ претендувала на медаль до останнього вогневого рубежу, але два промахи відкинули її донизу.

Сьогодні, 13 лютого, у китайському Пекіні біатлонна програма зимових Олімпійських ігор 2022 року продовжилася гонкою переслідування у жінок.

Її виграла норвежка Марті Олсбю Ройселанд, яка з одним промахом на чотирьох вогневих рубежах «привезла» суперницям понад півтори хвилини. Друге місце у шведки Ельвіри Карін Еберг, третє ще у однієї норвежки Тіріл Екхофф. Найкращою серед українок стала випускниця СумДУ Юлія Джима, яка посіла 13-те місце із 4 промахами. На четверту стрільбу вона прийшла у 3 секундах від третього місця, але два промахи відкинули її від боротьби за медаль. Уродженка Сум Анастасія Меркушина посіла 25-те місце, Ірина Петренко – 55-те.