14.02.2022
Видання про Голодомор подарували сумській шкільній бібліотеці у Міжнародний день дарування книг. Всього такі книги мають подарувати десяти школам в рамках акції “Боротьба за свідомість”. Цей проєкт започаткований Національним музеєм голодомору-геноциду.
Дмитро Фролов – другокласник, говорить, що в школі йому вже розповідали про Голодомор: “Голодомор 1932-1933 років – страшні роки не тільки для дорослих, але й для дітей”.
Директор Сумської школи № 19 Богдан Сюркало ділиться родинними переказами про примусову колективізацію і, як наслідок, відбирання продовольства у селян на Білопільщині, звідки його бабуся: “Мені особисто моя бабуся розповідала про Голодомор, розповідала, що було декілька хвиль насправді, що виживали, хто як міг і про те, що чисельність сіл значно зменшилась після десятирічних цих подій”.
Голова громадської організації “Українське об’єднання учасників бойових дій” Олександр Кукса говорить, що книги отримав з Національного музею голодомору-геноциду, що в Києві, з яким його організація налагодила співпрацю минулого року, коли такі книги передавали до бібліотек міста та вишів.
suspilne.media
Джерело: Сумські дебати - debaty.sumy.ua
Інші новини:
22.11.2024 “Шахеди” атакували житловий мікрорайон Сум
22.11.2024 У Сумах відомо про ще одну загиблу людину внаслідок атаки “Шахедів”
22.11.2024 Атака “Шахедів” на Суми: дві людини загинули, 10 поранених
22.11.2024 У Сумах розпочинає роботу штаб з ліквідації наслідків ворожих ударів
22.11.2024 У Сумах через влучання “Шахеда” перекрили рух проспектом Свободи