П’ять нагород: легкоатлети Сумщини стартували на командному чемпіонаті України

25.09.2022

Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та найближчих вікових груп розпочався 24 вересня у місті Львів. Спортсмени з Сумщини стартували з п’яти нагород.

“Сумчани у перший день чемпіонату здобули п’ять медалей. Сподіваємось, завтра наші спортсмени додадуть нагороди у скарбничку збірної області”, – сказав перший віцепрезидент федерації легкої атлетики Сумської області Віталій Корж.

“Золоту” медаль команді Сумської області приніс Михайло Ковш. Він фінішував першим у бігові на 100 метрів серед спортсменів до 18 років. “Срібну” медаль у штовханні ядра серед юнаків до 18 років виборов Олександр Титаренко.

На дистанції 400 метрів у жінок “бронзу” для команди області здобула Аліна Богданова. Другий результат на цій же дистанції у чоловіків показав Ярослав Демченко.

Другий час показала естафетна четвірка 4 по 100 метрів у складі: Михайло Ковш, Владислав Наталуха, Руслан Клочко та Кірілл Кошаренко.