Кролевецькі орієнтувальники з медалями міжнародних змагань “Меморіал Хуберта”

03.10.2022

Вихованці Кролевецької ДЮСШ «Олімп» вибороли золото і призові місця на Кубку Європи та міжнародних змаганнях «Меморіал Хуберта», які проводились у Польщі.

2 жовтня в Польщі біля міста Замосць пройшов кубок Європи та міжнародні змагання “Меморіал Хуберта” (дорослі, юніори, юнаки) із спортивного радіоорієнтування.

У змаганнях взяли участь вихованці ДЮСШ “Олімп” Кролевецької міської ради в складі: Самойленко Михайло, Доміна Богдан — Ч-19; Яценко Єгор, Довгуля Олександр, Газука Артем – Ч-14, тренер Сергій Щербань.

У вправі радіоорієнтування Яценко Єгор був другим, а Самойленко Михайло- третім. У класичній дистанції 144 МГц Самойленко Михайло та Довгуля Олександр вибороли золото. У класичній дистанції 3.5 МГц Довгуля Олександр та Самойленко Михайло стали бронзовими призерами. Вдало виступили також Доміна Богдан та Газука Артем зайнявши четверті місця з невеликим відривом від призових місць.