У Сумах завершилась осіння серія забігів Sumy Grand Prix

31.10.2022

Осіння серія Sumy Grand Prix | autumn завершилася 30 жовтня у Сумах. Частину отриманих коштів організатори забігів віддають на благодійність, зокрема у Громадський фонд “Суми”.

Спортсмени долали дистанцію у 650 метрів з перепадом висоти 36 метрів. Кожен пройшов цю дистанцію тричі. Участь у забігові разом із трьома десятками інших спортсменів та спортсменок брав і Василь.

“Стиль мого життя. Класно взагалі. Навіть ми такі приходимо і отримуємо насолоду, задоволення. Вийшов на старт – вже переміг сам себе”, – говорить Василь, учасник забігу.

До вертикального забігу лідером у загальному заліку серед жінок була Олена Степаненко.

“Намагатимуся так, щоб розкласти всі свої сили на дистанції. Я думаю, у мене гідні суперниці. Тому треба зібрати всю силу в кулак і, звичайно, все це тримати”, – сказала перед початком забігу Олена Степаненко.

Вона підтвердила свій клас і фінішувала першою серед жінок. Олексій Іванченко (який до цього виграв два етапи – крос та нічний забіг) у вертикальному забігові фінішував третім. Але у підсумку зберіг перше загальне місце в осінньому “Гран-прі”.