04.11.2022
Після розриву з продюсером Юрієм Бардашем багато хто пророкував швидку «творчу смерть» новачка Wellboy, який так яскраво дебютував минулого року. Та Антон Вельбой вже встиг присоромити скептиків. З початку цього року він видав два хітових треки. Найновіший – «Стиль» – навряд чи буде пасти задніх. Про свій стиль, пошуки емоційного тепла та місію своєї творчості музикант розказав Ксенії Івась в ефірі шоу «Вікенд нової музики» на Радіо Промінь.
– Антоне, ти маєш стильний вигляд сьогодні!
– Це я тільки до вас так приходжу. На інші радіо я вдягаюся скромніше. А у вас купа камер, стріми в інстаграмі – ну як інакше?
– А я думала, це пов’язано з піснею, що в тебе вийшла – «Стиль». Коли ти до нас приходив презентувати пісню «Ворогів на ножі», то говорив, що Wellboy змінює своє звучання та деякі сенси. То ти вже визначився зі своїм стилем?
– Та я не задумувався про стилі. Я роблю те, що зараз мені по кайфу. Музику, яка б качала мене і людей навколо. Мені від цього гарно і легко на душі.
– А хто є «законодавцем твого стилю»?
– Музичного стилю – Сергій Ранов. Він зробив і “Ворогів на ножі”, і ось нову пісню. Це нова музика, я такого в Україні ще не чув. І попереду в нас багато крутих пісень. І концепція там дуже смачна.
– У тебе і відео вийшло на цю пісню. У ньому найкращі локації Києва. Як ви їх обирали?
– З нами була жіночка. У мене дуже погана пам’ять на імена – от забув, як її звати. Мені здається, що людина за своє життя повинна запам’ятати п’ять Олен, сім Наташ та тринадцять Льош. Якщо треба запам’ятати ще одного Льошу, то тринадцятого треба з пам’яті викреслити. І от я забув, як звати ту жіночку, але вона знає всі локації Києва. Вона працює в кіноіндустрії, і разом з добрим дядьком поліцейським вони возили нас по місту.
Це дійсно мої улюблені локації. Арка Свободи українського народу, пішохідний міст, корпус університету Шевченка біля парку. Там, до речі, у Юри Бардаша (колишній продюсер Антона, – прим. ред.) був офіс на розі вулиць.
– А для чого був потрібний поліцейський?
– Камера, апаратура, красиві дівчата – коп нас охороняв. Щоб ніхто до нас не докопався – раптом ми диверсанти та знімаємо щось не те.
– Минулого разу ти говорив, що ти сивий чолов’яга 22 років. А тепер ти майже лисий. Що впливає на зміну твого іміджу?
– 1 вересня підстригся та пробив собі вуха. Якось одразу стало холодно, дощі пішли…
– І це спонукало тебе зробити собі боляче за гроші?
– Та я постійно так роблю.
– Зазвичай хлопці носять сережку в одному вусі. Ти пробив одразу два вуха.
– Для симетрії.
– Якось Дмитро Шуров сказав про Андрія Хливнюка, що той вміє кайфувати. Про тебе можна таке сказати?
– Думаю, що я вмію кайфувати. Робити це на сцені, під сценою, після сцени, в студії. Реально, життя одне. До речі, я дуже радий, що Шуров цього року музичний продюсер Нацвідбору на «Євробачення», велика йому шана. Ми їздили у червні у євротур, я з ним познайомився, він просто чудовий. У нього чудова родина. Коли ми були в Португалії, приїхав його син Лев, вони разом грали на сцені – і це було так класно!
– За останні місяці майже кожен з нас знаходився на емоційному нулі. Як ти знаходиш в собі сили рухатися далі?
– Дуже просто. Поруч є близькі люди, заради яких хочеться жити і щось робити. Усе відбувається завдяки людям. У цей складний час важко бути одному. Про це я співаю і в пісні «Стиль». Зігрілися дві душі випадково. Порада всім – не приховуйте свої почуття, шукайте, з ким можна зігрітися емоційно.
– Що для тебе інстастрім? Такий сеанс терапії?
– Мета цього – комусь підняти настрій і, можливо, так допомогти з чимось впоратися. Хочу допомагати людям, тормошити їх. Бо час складний.
– Зараз в багатьох змінилися запити. Твій топ-3 простих людських задоволень?
– Є одна пісня, в який співається «радій, що живий». Мені здається, тільки цього одного чинника просто достатньо для того, щоб жити, посміхатися. Послухайте трек thecomacoma «Сонечко» – все стане вам зрозумілим. І легше стане одразу.
– Куди відлетіли твої «Гуси»? Їх немає на музичних платформах.
– Немає. 30 мільйонів переглядів на YouTube! Це ж великі гроші. А якби «Гуси» ще були на усіх платформах – я б тут вже не сидів, був десь за кордоном і відпочивав. «Вишні», до речі, трошки менше заробляють, ніж «Гуси».
– А за час війни твій райдер, твій гастрольний побут змінився?
– Та як? Приїжджаєш до військових десь там в умовний Гостомель. Який райдер? Який готель? Звичайні польові умови. А в Європі у мене багато друзів. Коли ми їздили з туром, у мене в кожному місті були друзі. Приїжджаємо в Берлін – і я їду на ночівлю до друга режисера. Мені все одно на умови. Я ж з села.
Не забувай, що я ріс не в найбагатшій родині світу. У мене тато будівельник. Мама – лікар-фельдшер. Остання її зарплата була 3,5 тисячі гривень. Вона вже, слава Богу, не працює. Я можу їй допомагати. Тому я звик до простих умов.
Я жив кілька років у гуртожитку – по вісім людей у кімнаті. Я не вибагливий. Хоча бачив, як у інших артистів таке було. Давали нам одну гримерку на двох – і я бачив ті райдери.
– А відключення світла впливають на твою ефективність? Ну от заходиш ти в студію – а світло вимикають.
– Було таке пару разів. Сідаємо, вмикаємо біт на телефоні та фрійстайлимо.
Антон Вельбой, сценічний псевдонім Wellboy (нар. 9 червня 2000, Грунь, Охтирський район, Сумська область) — український співак, композитор, автор пісень, учасник шоу «X-Фактор»
«Суспільне культура»
Читайте нас також в ТЕЛЕГРАМ
Читайте нас також в ІНСТАГРАМ
Джерело: Сумські дебати - debaty.sumy.ua
Інші новини:
22.11.2024 “Шахеди” атакували житловий мікрорайон Сум
22.11.2024 У Сумах відомо про ще одну загиблу людину внаслідок атаки “Шахедів”
22.11.2024 Атака “Шахедів” на Суми: дві людини загинули, 10 поранених
22.11.2024 У Сумах розпочинає роботу штаб з ліквідації наслідків ворожих ударів
22.11.2024 У Сумах через влучання “Шахеда” перекрили рух проспектом Свободи