Фільтри для води – приготування питної води в домашніх умовах

05.12.2022

Вода, що ллється з централізованих систем у багатоквартирних будинках по всій країні, далека від ідеалу за якістю очищення, та й назвати її питною можна лише умовно. Щоб її можна було вживати, необхідно як мінімум, провести термічну обробку, але і вона не дає 100% гарантії безпеки. Постійно купувати бутильовану воду в магазині теж не варіант, так як це обійдеться не дешево. Оптимальним рішенням стане встановлення побутового фільтра.

У нашому інтернет-магазині можна купити фільтри для води від вітчизняних та зарубіжних брендів зі швидкою доставкою в будь-який регіон України. Великий асортиментний ряд продукції дозволить підібрати оптимальне рішення, залежно від кількості споживачів та інших особливостей.

Також у нашому онлайн каталозі представлений широкий вибiр засобів особистої гігієни. Ми пропонуємо придбати туалетний папір https://auchan.ua/ua/tualetnaja-bumaga/, паперові рушники для кухні, вологі та звичайнi серветки, або інші корисні домашні дрібниці.

Вибираємо побутовий фільтр для води: на що потрібно звернути увагу

При виборі фільтра води необхідно враховувати наступні моменти:

тип конструкції;

скільки води потрібно;

простота експлуатації;

вартість розхідників.

За типом конструкції можна виділити чотири основні варіанти – для грубого очищення, насадка на кран, система зворотного осмосу та фільтр-глечик. Кожен пристрій має свої особливості та нюанси, які необхідно знати перед покупкою. Система для грубої очистки виконана у вигляді колби, всередині якої знаходиться текстильний картридж. Виріб врізається у водопровідну магістраль. Його завдання – затримувати пісок, іржу та інші дрібні механічні суспензії, тому для приготування питної води такий фільтр не підходить.

Насадка на кран здатна видалити не тільки хлор та механічні домішки, а й солі важких металів. Ступінь очищення на високому рівні, але є нюанс – невеликий експлуатаційний ресурс, що підвищує фактичну вартість літра питної води.

Система зворотного осмосу – це ціла установка, яка монтується під мийку. Конструкція складається з різних фільтрів, які виконують повноцінне очищення води, наближаючи її до бутильованої. Серед недоліків – дуже висока вартість та необхідність професійної установки.

Фільтр-глечик – одне з найкращих рішень з точки зору якості та вартості. Конструкція є компактною ємністю на 3-5 літрів, всередині якої встановлюється спеціальний картридж. Саме він забезпечує фільтрацію води, спрямовуючи чисту рідину в окремий резервуар. Сам глечик займає небагато місця, а отримуваного об `єму рiдини достатньо для потреб сім’ї на 2-3 людини. Ресурс картриджа – близько 30 днів при постійнiй експлуатації при щоденному використанні до трьох об `ємів глека.

За вартістю розхідників картриджі для глеків вважаються оптимальним рішенням, та й сам фільтр даного типу є одним з найкращих варіантів для приготування питної води у достатній кількості.

Джерело: Сумські дебати - debaty.sumy.ua

Інші новини:

Коментарі: