У Сумах завершився чемпіонат області з чотириборства серед юнаків

03.05.2023

У Сумах змагались юні легкоатлети 2010-2011 років народження. Вони брали участь у чемпіонаті Сумської області з чотириборства.

Два дні юні атлети змагались у бігові на дистанції 60 та 500 м, стрибках у довжину та метанні м’яча.

“У підсумку перше місце командному заліку посіла команда Роменської дитячо-юнацької спортивної школи. Сумчани зі спортшколи імені Голубничого фінішували другими. “Бронзове” місце посіли охтирчани”, – розповів  головний секретар змагань Лариса Якерсон.

У індивідуальному заліку перші місця посіли Олександр Малєжик зі спортшколи Голубничого та роменчанка Поліна Ревера. Роменчани Матвій Дорошко та Матвій Романенко фінішували, відповідно, зі “сріблом” та “бронзою” у юнаків. “Срібло” у дівчат здобула Єлизавета Рибіна (Роменська ДЮСШ), “бронзу” – Валерія Баранова (СДЮСШОР ім.Голубничого).