Сумські тхеквондисти вибороли медалі на Всеукраїнському турнірі у Полтаві

15.05.2023

У Полтаві відбувся Всеукраїнський турнір з тхеквондо “Кубок чемпіонів”. Участь у турнірі взяли понад 300 спортсменів з різних областей України. Спортсмени ЦВСМ СК “Зірки Олімпу” представляли місто Суми. Про це  розповів тренер сумчан Олександр Хоменко.

“Сумчани вибороли 16 медалей полтавського турніру. З них три “золоті”, чотири “срібні” і дев’ять “бронзових”. Для багатьох спортсменів це були перші змагання на яких вони спробували свої сили”, – зазначив Олександр Хоменко.

Перші місця у Полтаві посіли Кіріл Коваленко, Аліна Демич та Савелій Карпишко. “Срібними” призерами стали Максим Романов, Васіліса Бадаш, Владислав Високос та Владислав Сизонов. “Бронзу” здобули Микола Ольховик, Антон Нікітенко, Серафім Запорожець, Артем Шиян, Микола Бондаренко, Семен Купрієнко, Анастасія Галицька, Єгор Богданов та Владислав Піддубний.

Підготували спортсменів до змагань Олександр Хоменко та Ярослав Тараненко.