Сумчани виграли баскетбольну “Молодіжну лігу”

22.05.2023

У Пущі Водиці 21 травня сумчани у фіналі “Молодіжної ліги” з баскетболу зустрілись з івано-франківцями. “Збірна Сумської області – Баскетбольний клуб “СумДУ” протистояв клубу “Прикарпаття – Говерла – КФВ”.

“Фінальний поєдинок ми виграли з перевагою у десять очок. Я дякую команді, дякую хлопцям за це “золото”, — сказав головний тренер сумської клубу Ярослав Ковальов.

Першу десятихвилинку сумчани виграли з рахунком 27:24. 12:23 – з таким рахунком завершилась друга чверть матчу і команди пішли на велику перерву з рахунком 47:39 вже на користь івано-франківців. У третій сумчани перемогли франківців з рахунком 25:13. Виграли сумчани і четверту десятихвилинку – 22:16 – і матч в цілому. 86:76 такий рахунок фіналу “Молодіжної ліги”.